Skip links

PODIUM ANTKA W MINI ROKU! DYPLOMY DLA TOMKA, MIKOŁAJA I OLKA

Kierowcy Bambini Racing zakończyli już piątkowe oraz sobotnie zmagania w trzeciej rundzie ROK Cup Poland. Przez cały czas trwania zawodów na bydgoskim kartodromie rywalizacja była bardzo ciekawa. Kierowcy Bambini Racing dali z siebie absolutnie wszystko i zasługują na słowa uznania ?
– Czasówka
Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P6
Adam Bryła – P11
Adam Majek – P13
Mini Rok:
Antek Kosiba – P3 (gr. B)
Olek Jeleń – P3 (gr. A)
Tomek Cichoracki – P4 (gr. A)
Kuba Kiwalski – P5 (gr. A)
Wiktor Stalmach – P12 (gr. B)
– Wyścig 1
Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P6
Adam Bryła – P10
Adam Majek – P18
Mini Rok:
Antek Kosiba – P2 (Heat AB)
Olek Jeleń – P5 (Heat AC)
Tomek Cichoracki – P6 (Heat AB)
Wiktor Stalmach – P12 (Heat AB)
Kuba Kiwalski – NU (Heat AB)
Mikołaj w pierwszym wyścigu Baby Roka walczył z całych sił o jak najlepszą pozycję, chociaż ścisła czołówka szybko odjechała. Adaś Bryła pojechał wyścig bez błędów i szybko, co zaowocowało 10 miejscem. Adaś Majek niestety już w pierwszym zakręcie pożegnał się z szansą na dobry wynik, chociaż bardzo doceniamy jego wolę walki i powrót na tor po kolizji ? W Heacie AB Mini Roka Antek do samego końca dzielnie bronił pierwszej pozycji, która uciekła mu w ostatnim momencie. Tomek cały czas był w grze o czołową piątkę i stoczył kilka ciekawych pojedynków. Wiktor po czasówce musiał się trochę poprzebijać i pokazywał nam dobre tempo. Kuba niestety wypadł z wyścigu, wcześniej jadąc w mocnej grupie pościgowej za liderami. Dla Olka pierwszym wyścigiem tego dnia był Heat AC, w którym po ostrej walce zajął on piąte miejsce.
– Wyścig 2
Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P6
Adam Bryła – P9
Adam Majek – P16
Mini Rok:
Antek Kosiba – P2 (Heat BC)
Olek Jeleń – P3 (Heat BC)
Tomek Cichoracki – P5 (Heat BC)
Kuba Kiwalski – P7 (Heat AC)
Wiktor Stalmach – P16 (Heat BC)
W drugim wyścigu Baby Roka Mikołaj powtórzył szóste miejsce. Adaś Bryła wspiął się jeszcze o jedno oczko, a Adaś Majek tym razem bez incydentów mógł pokazać nam swoje tempo na dystansie. W Miniaku Antek ponownie wywalczył P2 w świetnej batalii, a Olek finiszował bezpośrednio za nim ? Tomek także spisał się

świetnie w walce na torze. To samo możemy powiedzieć na temat jazdy Kuby w jego drugim Heacie. Wiktor starał się, jak mógł – ukończył drugi bieg na P16.
– Wyścig 3
Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P4 (najszybsze okrążenie)
Adam Bryła – P9
Adam Majek – P13
Mini Rok:
Antek Kosiba – P2
Tomek Cichoracki – P4
Olek Jeleń – P7
Kuba Kiwalski – P12
Wiktor Stalmach – P20
Kierowcy Mini Roka rozpoczęli swoje finały. W pierwszym z nich Antek wywalczył sobie drugą pozycję. Tomek zanotował awans na miejsce czwarte, a Olek przekroczył linię mety na miejscu siódmym. Kuba dojechał na P12 po starcie z 20 pola, a Wiktor awansował o dwa miejsca. Z kolei trzeci wyścig Baby Roka był bardzo dobry dla Mikołaja, który do czwartej lokaty dołożył najlepsze okrążenie. Adaś Bryła ponownie ukończył bieg w pierwszej dziesiątce, a Adaś Majek zyskał 3 miejsca względem startu i miał sporo walki koło w koło.
– Wyścig 4
Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P4 (najszybsze okrążenie)
Adam Bryła – P9
Adam Majek – P15
Mini Rok:
Tomek Cichoracki – P4 (najszybsze okrążenie)
Olek Jeleń – P5
Antek Kosiba – P9 (5 sekund kary)
Wiktor Stalmach – P21
Kuba Kiwalski – NU
Mikołaj powtórzył czwarte miejsce i ponownie zanotował najlepszy czas wyścigu ? Adaś Bryła był dziewiąty, a Adaś Majek piętnasty. Tomek w drugim finale Mini Roka wywalczył P4 i dorzucił do tego najszybsze okrążenie! Olek został sklasyfikowany na miejscu piątym. Antek dojechał do mety drugi, ale otrzymał 5 sekund kary za zderzak. Wiktor ukończył ostatni wyścig na P21. Kuba niestety nie dojechał do mety, ale bardzo chwalimy jego determinację w tym, aby wrócić na tor po kolizji.
– Klasyfikacja zawodów (w nawiasie klasyfikacja sezonu)
Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P5 (P7)
Adam Bryła – P10 (P11)
Adam Majek – P15 (P15)
Mini Rok:
Antek Kosiba – P3 (P4)
Tomek Cichoracki – P5 (P14)
Olek Jeleń – P6 (P3)
Kuba Kiwalski – P18 (P13)
Wiktor Stalmach – P21 (P24)
Dziękujemy za  doping! Jednocześnie gorąco zachęcamy do obserwowania postępów naszych kierowców pokazowych – w ten weekend na torze oglądaliśmy Julka Tomasika i Rysia Kocika w Easykart 50 oraz Mikołaja Sulowskiego w pokazach Baby Rok ?
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń