Skip links

ANTEK WYGRYWA W MINI ROKU! ADAŚ MAJEK Z DYPLOMEM

Reprezentanci Bambini Racing skończyli już wszystkie sesje na Torze Poznań ? Czwarta runda ROK Cup Poland zakończona – chcecie sprawdzić, jak poszło w ten weekend Bambiniakom? Wszystko znajdziecie poniżej ???
– Czasówka
Baby Rok:
Adam Majek – P4
Mikołaj Gawlikowski – P6
Adam Bryła – P14
Mini Rok:
Olek Jeleń – P4 (gr. A)
Antek Kosiba – P4 ( gr. B )
Kuba Kiwalski – P6 ( gr. B )
Tomek Cichoracki – P10 (gr. A)
– Wyścig 1
Baby Rok:
Adam Majek – P5
Mikołaj Gawlikowski – P9
Adam Bryła – P12
Mini Rok (Heat AB):
Antek Kosiba – P2
Olek Jeleń – P5 (najszybsze okrążenie)
Kuba Kiwalski – P9
Tomek Cichoracki – P13
W pierwszym wyścigu Baby Roka Adaś Majek pokazał, że w ten weekend czuje się naprawdę mocny i dojechał do mety piąty. Mikołaj i Adaś Bryła w podobny sposób zmagali się z oponami – Mikołaj po incydencie z końcówki wyścigu finiszował dziewiąty. Adaś Bryła awansował o 2 lokaty względem startu – z P14 na P12! W Mini Roku trójka reprezentantów Bambini Racing znalazła się w grupie B, tylko Antek trafił do grupy A. W Heacie AB najlepiej poradził sobie właśnie Antek, finiszując na P2. Olek po początkowych trudnościach przekroczył metę na piątym miejscu i dorzucił do tego najlepszy czas wyścigu. Kuba również odzyskał kilka lokat po początkowych spadkach i wrócił do pierwszej dziesiątki. Tomek musiał ostro walczyć i w pierwszej fazie biegu awansował o kilka pozycji, ale ostatecznie zakończył jazdę na miejscu trzynastym.
– Wyścig 2
Baby Rok:
Adam Majek – P3
Adam Bryła – P11
Mikołaj Gawlikowski – P14 (kara 5 sekund)
Mini Rok:
Antek Kosiba – P2 (Heat AC)
Tomek Cichoracki – P7 (Heat BC)
Kuba Kiwalski – P12 (Heat BC) [kara 5 sekund]
Olek Jeleń – P15/NU (Heat BC)
Adaś Majek jeszcze bardziej poprawił swój poprzedni rezultat i finiszował w pierwszej trójce! Mega robota ? Adaś Bryła finiszował minimalnie poza pierwszą dychą. Mikołaj niestety dostał 5 sekund kary, co zepchnęło go na 14 miejsce. W drugim Heacie dla kierowców Mini Roka znów Antek finiszował na P2! Tomek, Kuba i Olek jechali w Heacie BC, który był znacznie mniej szczęśliwy dla reprezentacji Bambini. Tomek zaprezentował się z bardzo dobrej strony i ukończył bieg na siódmej lokacie! Kuba cisnął ile mógł, ale kara nieco pohamowała jego apetyt na wyższe miejsca. Niestety Olek na ostatnim kółku brał udział w kolizji, która nie pozwoliła mu dokończyć jazdy.
– Wyścig 3
Baby Rok:
Adam Majek – P3
Adam Bryła – P9
Mikołaj Gawlikowski – P18
Mini Rok:
Antek Kosiba – P1
Olek Jeleń – P5
Kuba Kiwalski – P10
Tomek Cichoracki – P21 (kara 10 sekund)
Adaś Majek zaczął dzień od swojego drugiego finiszu w TOP3 w karierze! Adaś Bryła w trzecim wyścigu kontynuował swoją wspinaczkę w klasyfikacji, tym razem dojeżdżając do mety na 9 lokacie. Mikołaj ostro walczył, ale niestety w drugiej części biegu brał udział w kolizji kilku kierowców. Pierwszy finał Mini Roka był pełen szalonej walki. Antek wyrwał pierwsze miejsce o 0,005 sekundy przed trzecim kierowcą. Olek z 13 lokaty awansował aż na P5. Kuba również zanotował ładny awans, kończąc bieg w pierwszej dziesiątce! Tomek walczył, jak lew – niestety 10 sekund kary mocno zepchnęło go w stawce.
– Wyścig 4
Baby Rok:
Adam Bryła – P7
Mikołaj Gawlikowski – P9
Adam Majek – P17
Mini Rok:
Antek Kosiba – P6
Olek Jeleń – P7
Kuba Kiwalski – P10
Tomek Cichoracki – WK
W ostatnim wyścigu Baby Roka Adaś Bryła zyskał kolejne dwa miejsca i zakończył jazdę na miejscu siódmym. Mikołaj wykonał wspaniałą pracę na torze i po starcie z P18 przebił się aż na miejsce dziewiąte. Wielkim pechowcem został Adaś Majek, który do końca walczył o podium, ale został uderzony i przyjechał na metę siedemnasty. Oczywiście i tak należą mu się wielkie brawa za postawę w ten weekend! W Mini Roku Antek zgarnia szóste miejsce w wyścigu i triumf w klasyfikacji indywidualnej zawodów! Olek Jeleń dojeżdża siódmy, Kuba podsumowuje weekend kolejnym finiszem w pierwszej dziesiątce. Tomek niestety miał dużo pecha na torze i finalnie wykluczono go z wyników.
W pokazach Baby Rok oglądaliśmy oczywiście też Mikołaja Sulowskiego, a wcześniej też Sariana Bętkowskiego. Chłopaki połykali kolejne kilometry, co na 100% przełoży się na doświadczenie ?
– Klasyfikacja zawodów (oraz generalna)
Baby Rok:
Adam Majek – P6 (P9)
Adam Bryła – P8 (P11)
Mikołaj Gawlikowski – P11 (P7)
Mini Rok:
Antek Kosiba – P1 (P3)
Olek Jeleń – P7 (P4)
Kuba Kiwalski – P11 (P10)
Tomek Cichoracki – P23 (P18)
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń