Skip links

MAKS 8 W BRUCK.

MAKS 8 W BRUCK

Dziś zakończyły się zmagania na kolejnej edycji Rotax Kart Festival. Maksymilian Obst zajął ostatecznie ósme miejsce w kategorii Micro Max. Pomimo chęci na więcej z uwagi na zeszłoroczny wynik Maksowi nie dopisało szczęście. Po trudnych heatach i przedfinale Maks wystartował w finale z pozycji 4, a w trakcie wyścigu zdołał przebić się na pozycję drugą mając przed sobą podobnie jak w zeszłym roku Dedeckera. Kiedy myśleliśmy, że Maks powalczy o najwyższy stopień podium został on wypchnięty przez innego zawodnika i spadł na pozycję 9, którą utrzymał już do końca wyścigu. Kara dla 2 zawodnika umożliwiła mu przeskok o jedno oczko w górę.

No cóż nie było łatwo – dobra konkurencja, słabo przygotowany losowany silnik, który nie dawał za dużego pola do popisu mechanikowi. Mimo to w finale było szybko i tylko pech zaprzepaścił możliwość walki o bilet do Brazylii.

Wracamy ze sławnego Brucku:) i…. bierzemy się do roboty bo bilet jest ciągle w zasięgu.

[vc_gallery el_id=”gallery-970634″ medias=”52772″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][vc_gallery el_id=”gallery-508253″ medias=”52773″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″]
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag