Skip links

FRANEK CZAPLA NA PUDLE IAME SERIES POLAND.

FRANEK CZAPLA NA PUDLE IAME SERIES POLAND

Franek Czapla zdobył drugie miejsce w kategorii Mini X30 w pierwszych w historii zawodach Iame Series Poland. W niewielkiej ale obsadzonej bardzo dobrymi kierowcami stawce i pomimo pierwszego kontaktu z tego rodzaju silnikiem debiut wypadł bardzo do dobrze. Franek cały weekend znajdował się
w czołówce stawki, by ostatecznie prowadzić w finale kategorii Mini. Niestety błąd na ostatnim zakręcie pozbawił Frank najwyższej lokaty i ostatecznie ukończył zawody na miejscu 2.

Podsumowując w naszej opinii zapowiada się działalność bardzo rozwojowej i ciekawej serii.
Nie dało się nie zauważyć znakomitej organizacji, pucharów i podium rodem z WSK, wyśmienitych nagród dla zawodników, a przy tym znakomitej atmosfery. Mamy nadzieje, że promotorom wystarczy zapału i będą tworzyć coś nowego i innowacyjnego.

[vc_gallery el_id=”gallery-199705″ medias=”52767″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][vc_gallery el_id=”gallery-189537″ medias=”52768″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″]
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń