Skip links

KOLEJNE PODIUM DLA OBSTA.

KOLEJNE PODIUM DLA OBSTA.

Kolejna runda Rotax Max Challenge odbyła się w zeszły weekend na torze Awix Racing Arena w Toruniu. Wśród zawodników jeden z naszych czołowych i dobrze znanych nie tylko
w Polsce zawodników – Maksymilian Obst.

Maks pomimo dobrego wyniku nie może mówić o szczęściu w ten weekend. Problemy sprzętowe bardzo utrudniały mu walkę o podium i uniemożliwiły zajęcie wyższej lokaty.
Po uzyskaniu 3 czasu w treningu oficjalnym Maks uzyskiwał kolejno 3 i 2 miejsce w wyścigach kwalifikacyjnych, a w finałach 4 i 2 miejsce. Dało mu to drugie miejsce w klasyfikacji generalnej ex aequo z innym zawodnikiem. Ostatecznie zadecydował jednak czas uzyskany w treningu oficjalnym, co w generalnym podsumowaniu zapewniło Maksowi miejsce 3 i awans na miejsce drugie w “generalce”.

Jadący w barwach Bambini Racing Franek Belusiak uzyskał kolejno 12, 12, 10, 10 i 9 miejsce co w generalnej klasyfikacji dał mu miejsce 10. Franek coraz lepiej odnajduje się w stawce kierowców Micro Max i „szlifuje” swoje umiejętności uzyskując coraz lepsze wyniki.

Najmłodszy kierowca Bambini Racing „na Rotaxie” Aleks Obst był jednym z najszybszych kierowców w kategorii Micro Max Pokazy.

Kolejne zawody Rotax Max Challenge już za kilka tygodni w Bydgoszczy.

[vc_gallery el_id=”gallery-565890″ medias=”52807″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][vc_gallery el_id=”gallery-191231″ medias=”52808″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″]
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń