Skip links

DWA TYTUŁY MISTRZOWSKIE DLA BAMBINI. TURBO MISTRZEM POLSKI, OBST V-CE MISTRZEM.

Dwa tytuły mistrzowskie dla Bambini. Turbo Mistrzem Polski, Obst V-ce Mistrzem.

W miniony weekend kierowcy zakończyli rywalizację na torze w Słomczynie. Zawody na podwarszawskim torze były drugą odsłoną Mistrzostw Polski oraz Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.

W zawodach brało udział siedmiu kierowców Bambini Racing w tym 5 w kategoriach licencjonowanych.

W kategorii Baby Rok bezwzględnym zwycięzcą został Kacper Turoboyski, który wygrał 2 z 4 finałów. Zwycięstwo to po podliczeniu „generalki” Mistrzostw Polsko dało Kacprowi tytuł Kartingowego Mistrza Polski 2018!!!!

Tytuł v-ce Mistrza Polski w kategorii Micro Max uzyskał natomiast Maksymilian Obst, który również wygrał zawody w Słomczynie, ale suma punktów z dwóch rund KMP dała mu punktację na drugie miejsce klasyfikacji generalnej. Maks stracił do lidera tylko 2 pkt.!!!!

W kategorii Baby Rok zobaczyliśmy jeszcze trzech zawodników Bambini: Antka Kosibę, Kubę Kiwalskiego oraz Marcela Rudnickiego. Zajęli oni w Słomczynie kolejno: 16,14 i 18 miejsce, a w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski: 12,14 i 19 miejsce.

W kategorii pokazowej reprezentowali nas Mikołaj Gawlikowski oraz Wiktor Stalmach, dla którego był to debiut w zawodach.

Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń