Skip links

DWA „PUDŁA” NA MISTRZOSTWACH POSLKI DLA BAMBINI RACING.

DWA „PUDŁA” NA MISTRZOSTWACH POSLKI DLA BAMBINI RACING

W miniony weekend na kartodromie w Bydgoszczy odbyła się pierwsza runda Kartingowych Mistrzostw Polski oraz Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. Te najbardziej prestiżowe zawody kartingowe w Polsce, na których zdobyć można tytuł Mistrza Polski zgromadziły w tym roku mniej uczestników niż to miało miejsce w poprzednich latach. Pomimo tego, na starcie KMP zobaczyliśmy większość najlepszych polskich kierowców. Wśród nich 8 zawodników Bambini Racing.

Najwyższą lokatę po pierwszej rundzie uzyskał Kacper Turoboyski, który po czterech finałach Baby Rok znajduje się na miejscu 2 i na tym miejscu zakończył rywalizację w Bydgoszczy. Tym razem Kacper musiał uznać wyższość Rafała Paproty, który w ten weekend wyścigowy był nie do pokonania…

Na trzecim stopniu podium w kategorii Micro Max stanął Maksymilian Obst, który tym razem bardzo musiał się „napracować” aby uzyskać to miejsce. Walka w Micro była bardzo wyrównana i w każdym z wyścigów do końca nie było wiadomo, kto zdobędzie pierwsze miejsce, gdyż faktycznie walczyło o nie 6 najszybszych zawodników.

Na uwagę zasługuje tempo Antka Kosiby, który ostatecznie zakończył rywalizację kategorii Baby Rok na pozycji 9, ale nie dało
się nie zauważyć, że w ten weekend wyścigowy był on bardzo szybki.

Jakub Kiwalski nie może mówić o udanym weekendzie. Ewiedentnie nie były to „jego” zawody. Pech, incydenty wyścigowe i słabe tempo spowodowały, że skończył on rywalizację Baby na miejscu 17.

Wśród „pokazowców” na wyróżnienie zasługuje Tomek Cichoracki będący zdecydowanie najszybszym kierowcą w kategorii Baby Rok Trening. Dla Antoniego Szoszorka natomiast był to kolejny weekend wyścigowy, na którym widać było ogromny progres i zbliżenie się tempem do najszybszych kierowców kategorii pokazowej.

Druga odsłona Mistrzostw Polski już w najbliższy weekend w Słomczynie

[vc_gallery el_id=”gallery-190425″ medias=”52786″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][vc_gallery el_id=”gallery-136597″ medias=”52787″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″]
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Explore
Drag