Skip links

TUROBOYSKI I KOSIBA Z PUCHARAMI W KMP!

Kierowcy Bambini zaczęli udział w KMP od czasówki. Jak sobie poradzili? Poniżej wyniki treningu oficjalnego we wszystkich kategoriach, w jakich ściga się Bambini Racing.

Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P6
Marcel Rudnicki – P8
Adam Majek – P10
Tomek Cichoracki – P16
Filip Kijanowski – P20

Micro Max:
Antek Kosiba – P5
Wiktor Stalmach – P7
Szymon Jankowski – P11

Mini Rok:
Mikołaj Kania – P1
Kacper Turoboyski – P2
Antek Kosiba – P11

Mini Max:
Antek Derebecki – P5
Kacper Turoboyski – P8

Finał 1

Baby Rok:
Marcel Rudnicki – P6
Adam Majek – P9
Filip Kijanowski – P12
Mikołaj Gawlikowski – P18
Tomek Cichoracki – P22

Dobrze ten wyścig ma prawo zapamiętać Marcel, a także Adam, który w ten weekend debiutuje w kategorii Baby Rok, a już ma na swoim koncie finisz w pierwszej dziesiątce! Oby tak dalej Adaś! Filip zaliczył dobry wyścig z awansem o kilka pozycji. Niestety najgorszy wyścig był to dla Mikołaja oraz Tomka, którym takie rezultaty mocno komplikują dalszą walkę, ale kierowcy Bambini nigdy się nie poddają!

Micro Max:
Antek Kosiba – P1
Szymon Jankowski – P10
Wiktor Stalmach – NU

Antek wygrywa wyścig po świetnej jeździe z przewagą prawie 2 sekund nad drugim zawodnikiem! Szymon dowozi do mety 10 lokatę. Wiktor niestety po dwóch okrążeniach odpada z wyścigu.

Mini Rok:
Mikołaj Kania – P2
Antek Kosiba – P4
Kacper Turoboyski – P5

Mikołaj i Kacper przez cały wyścig walczyli bardzo zaciekle o zwycięstwo z innymi kierowcami ze ścisłej czołówki, ostatecznie to Mikołaj zakończył ten wyścig wyżej od Turbo, ale wyniki obu tych zawodników są bardzo optymistyczne pod kątem kolejnych wyścigów. Antek znów to zrobił, odrobił wiele pozycji po wczorajszej czasówce i dojechał do mety zaraz za TOP3!

Mini Max:
Kacper Turoboyski – NU
Antek Derebecki – NU

Kacper nie przejechał nawet jednego okrążenia, z kolei Antek zakończył wyścig po trzech kółkach. Przed oboma zawodnikami bardzo duże wyzwanie w dalszej części weekendu.

Finał 2

Baby Rok:
Filip Kijanowski – P7
Tomek Cichoracki – P8
Marcel Rudnicki – P14 (+5 sekund kary)
Mikołaj Gawlikowski – P18
Adam Majek – P19

Najlepszym wynikiem z kierowców Bambini w drugim finale Baby Roka popisał się Filip, dla którego są to drugie zawody! Tomkowi należą się wielkie wyrazy uznania za rewelacyjną pogoń z końca stawki. Marcel niestety wypadł z pierwszej dziesiątki, ale jego dotychczasowa passa i tak jest bardzo dobra. Mikołajowi nie udało się odrobić strat z pierwszego wyścigu, a Adaś po rewelacyjnym początku, tym razem niestety zanotował bardziej pechowy występ.

Micro Max:
Antek Kosiba – P3
Wiktor Stalmach – P8
Szymon Jankowski – P12

Antek ani myślał opuścić TOP3 i utrzymał się w czołówce, super jazda. Wiktor po pechowym poprzednim biegu, wrócił do czołowej dziesiątki. Szymon ze stabilną jazdą na 11 lokacie.

Mini Rok:
Kacper Turoboyski – P3
Mikołaj Kania – P4
Antek Kosiba – P12

Kolejny bardzo dobry wyścig Kacpra i Mikołaja, z kolei Antek niestety zaliczył spadek względem tego, jaki wynik osiągnął w finale numer 1.

Mini Max:
Kacper Turoboyski – P5
Antek Derebecki – P6

To wręcz niemożliwe, że Kacper i Antek po tym, jak obaj nie dojechali do mety pierwszego wyścigu, tutaj dowieźli do mety piątą i szóstą lokatę. Naprawdę rewelacja w wykonaniu obu kierowców Bambini Racing!

Finał 3

Baby Rok:
Tomek Cichoracki – P5
Marcel Rudnicki – P7
Mikołaj Gawlikowski – P18 (+5 sekund kary)
Filip Kijanowski – P20
Adam Majek – NU

Tomek zaliczył szybki awans względem startu i dojechał do mety na piątym miejscu. Marcel musiał postarać się przez większą liczbę kółek, aby wywalczyć siódmą lokatę. Wielka szkoda Mikołaja, Filipa i Adama, którzy mogli zdecydowanie powalczyć o coś więcej w tym wyścigu, ale musieli obejść się smakiem. Filip i Adam w najlepszym momenciejechali w połowie stawki.

Micro Max:
Antek Kosiba – P2
Wiktor Stalmach – P6
Szymon Jankowski – P11

Antek podtrzymał świetną passę z wczoraj i przyjechał do mety drugi, mocno zwiększając swoje szanse na zajęcie pozycji na podium w końcowej klasyfikacji! Duże brawa dla Wiktora za zajęcie szóstej lokaty, bardzo dobre występy tego zawodnika po niepowodzeniu w pierwszym finale. Szymek w końcówce wyścigu awansował na 11 miejsce.

Mini Rok:
Kacper Turoboyski – P1
Mikołaj Kania – P9 (+5 sekund kary)
Antek Kosiba – P12

Kacper zgarnął zwycięstwo w pogoni za tytułem Wicemistrza Polski. Mikołaj dojechał do mety czwarty, ale bardzo ściśnięta stawka w połączeniu z karą 5 sekund zepchnęła go na miejsce dziewiąte. Antek zaliczył wyścig przepełniony walką o pozycję, ale w jego przypadku absolutnie 100% energii mogło być skupione na Micro Maxie.

Mini Max:
Antek Derebecki – P2
Kacper Turoboyski – P4

Jeden z bardziej udanych wyścigów Antka od dawna, pokazał on naprawdę wysokie tempo i zgarnął 20 punktów do generalki, gratulacje! Kacper dojechał do mety czwarty. Obaj zawodnicy ostro walczyli o swoje lokaty w przedostatnim wyścigu tych mistrzostw.

Finał 4

Baby Rok:
Tomek Cichoracki – P4 (P6 w klasyfikacji KMP)
Mikołaj Gawlikowski – P13 (P11 w klasyfikacji KMP)
Marcel Rudnicki – P14 (+5 sekund kary) (P5 w klasyfikacji KMP)
Filip Kijanowski – P15 (P19 w klasyfikacji KMP)
Adam Majek – P20 (+5 sekund kary) (P20 w klasyfikacji KMP)

Tomek robił co mógł, aby jeszcze wycisnąć coś z tego weekendu i odebrać rywalom punkty, ale ostatecznie ukończył Mistrzostwa na 6 miejscu – o jedną pozycję i jeden punkt za Marcelem, któremu ostatnia runda wyszła najsłabiej. Mikołaj zakończył KMP mocnym akcentem, awansując o kilka miejsc po ładnym wyścigu. Filip i Adam wzięli udział tylko w tej jednej rundzie KMP, więc ich lokaty nie odzwierciedlają tego, co obaj pokazują na torze. Bardzo się cieszymy z tego, że mamy w Bambini takich kierowców!

Micro Max:
Antek Kosiba – P2 (P3 w klasyfikacji KMP)
Wiktor Stalmach – P5 (P9 w klasyfikacji KMP)
Szymon Jankowski – P12 (P14 w klasyfikacji KMP)

Antek czwartym finałem przypieczętował wspaniały weekend zajmując drugie miejsce i we wspaniałym stylu wyrywając puchar za trzecie miejsce w KMP! Wiktor poprawił swój najlepszy finisz w karierze stając na piątym miejscu. Szymek dwunasty na zakończenie rywalizacji, zebrał dużo cennego doświadczenia.

Mini Rok:
Kacper Turoboyski – P3 (P2 w klasyfikacji KMP)
Mikołaj Kania – P8 (P6 w klasyfikacji KMP)
Antek Kosiba – P11 (P9 w klasyfikacji KMP)

Kacprowi udało się przyjechać do mety ostatniego wyścigu na trzecim miejscu, co dało mu Wicemistrzostwo Polski! Mikołaj niestety znów z karą w wyścigu, chociaż w tym przypadku nie zmieniło to wiele w jego pozycji końcowej. Antek na zakończenie zmagań w Mini Roku jedenasty.

Mini Max:
Kacper Turoboyski – P5 (P4 w klasyfikacji KMP)
Antek Derebecki – P10 (P9 w klasyfikacji KMP)

Kacper walczył o podium w generalce, ale dojechał do mety na 5 lokacie i zrównał się punktami z innym kierowcą na 3 miejscu. O tytule II v-ce Mistrza Polski zadecydowała liczba wygranych wyścigów. Antek niestety bardzo szybko zaliczył duży spadek z drugiej pozycji i musiał odrabiać straty aż z 14 lokaty. Ostatecznie dojechał dziesiąty, a w generalce Mistrzostw zajął 9 miejsce.

Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń