Skip links

FILIP WICEMISTRZEM POLSKI MICRO MAX, OLEK II-WICEMISTRZEM MINI ROK!

To był długi weekend w Bydgoszczy – KMP zawsze jest bardzo intensywne, ale taką rywalizację lubimy ? Sprawdźcie, jak poszło kierowcom Bambini Racing w piątkowych oraz sobotnich zmaganiach ???
– Czasówka
Baby Rok:
Adam Bryła – P5
Adam Majek – P8
Micro Max:
Tomek Cichoracki – P1
Filip Kijanowski – P5
Wiktor Stalmach – P6
Marcel Rudnicki – P7
Adam Majek – P14
Mini Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P4 (gr. A)
Kuba Kiwalski – P5 ( gr. B )
Antek Kosiba – P6 (gr. A)
Olek Jeleń – P8 (gr. A)
Mini Max:
Wiktor Dudek – P8
Franek Cegielski – P9
– Wyścig 1
Baby Rok:
Adam Bryła – P5
Adam Majek – P14
Micro Max:
Wiktor Stalmach – P2
Filip Kijanowski – P4
Marcel Rudnicki – P5
Tomek Cichoracki – NU
Adam Majek – NU
Mini Rok:
Olek Jeleń – P3 (Heat AB)
Kuba Kiwalski – P4 (Heat BC)
Mikołaj Gawlikowski – P6 (Heat AB)
Antek Kosiba – P6 (Heat BC)
Mini Max:
Wiktor Dudek – P7
Franek Cegielski – P9
Wśród kierowców Baby Roka Adaś Bryła zaprezentował się fantastycznie, trzymając tempo ścisłej czołówki! Adaś Majek także jechał wysoko, jednak wypadnięcie z trasy w nawrocie odebrało mu szansę na dobry rezultat. W Micro Maxie Wiktor wytrzymał bardzo intensywne starcia w walce o top3 i zajął drugie miejsce! Filip uplasował się zaraz za pierwszą trójką, a za jego plecami znalazł się Marcel. Adaś zakończył jazdę po kilku kółkach. W Mini Roku Olek i Mikołaj jechali w Heacie AB. Olek pojechał świetny wyścig i wywalczył miejsce w pierwszej trójce. Mikołaj także wzorowo poradził sobie w pierwszym biegu w miniaku i zakończył ściganie jako szósty. Heat BC był za to pierwszym biegiem dla Kuby i Antka. Kuba długo bronił 3 pozycji lecz finalnie spadł na i tak mocne P4. Za to Antek zakończył jazdę na szóstym miejscu. Wiktor i Franek w Mini Maxie mieli trudną przeprawę – Franek musiał odrabiać straty po wypchnięciu poza tor, a Wiktor nieustannie toczył bój o lokatę.
– Wyścig 2
Baby Rok:
Adam Bryła – P5
Adam Majek – P9
Micro Max:
Wiktor Stalmach – P3
Tomek Cichoracki – P4 (najszybsze okrążenie)
Filip Kijanowski – P6
Marcel Rudnicki – P7
Adam Majek – NS
Mini Rok:
Olek Jeleń – P4 (Heat AC)
Antek Kosiba – P5 (Heat AC)
Kuba Kiwalski – P7 (Heat AC)
Mikołaj Gawlikowski – P8 (Heat BC)
Mini Max:
Wiktor Dudek – P4
Franek Cegielski – P6
Adaś Bryła powtórzył świetny rezultat z 1 wyścigu. Adaś Majek odzyskał 5 oczek względem startu w bardzo mocnej pogoni. W Micro Maxie w drugim wyścigu nie wziął udziału Adaś. Za to cała pozostała czwórka ostro walczyła o czołowe miejsca! Najwyżej bieg ukończył Wiktor, za to Tomkowi w udziale przypadło najszybsze kółko. Filip i Marcel ponownie kończą ściganie obok siebie ? Mikołaj w swoim drugim Heacie był ósmy, pokazując naprawdę mocne tempo w swoim debiutanckim weekendzie w nowej kategorii! Jutro wystartuje on do finałów z P9! Olek uplasował się czwarty w Heacie AC, co dało mu piątą pozycję startową do finałów. Antek był piąty na mecie i jutro wyruszy do finałów jako siódmy. Z kolei Kuba był siódmy na mecie tego wyścigu i zajmuje szóste miejsce w Mini Roku po eliminacjach. Wiktor i Franek mocno awansowali względem lokat zajętych w pierwszym wyścigu Mini Maxa. Brawo chłopaki!
– Wyścig 3
Baby Rok:
Adam Bryła – P5
Adam Majek – P8
Micro Max:
Filip Kijanowski – P4
Wiktor Stalmach – P5
Tomek Cichoracki – NU
Marcel Rudnicki – NU
Mini Max:
Wiktor Dudek – P2
Franek Cegielski – P6
Mini Rok:
Kuba Kiwalski – P5
Olek Jeleń – P6
Mikołaj Gawlikowski – P7
Antek Kosiba – P8
Adaś Bryła zaczął sobotę od piątego miejsca! Adaś Majek awansował o jedno oczko i zgarnął ósmą lokatę. W Micro Maxie Filip zameldował się na mecie czwarty, jedną pozycję przed Wiktorem. Niestety Tomek i Marcel zakończyli swoją walkę na przedostatnim zakręcie, na szczęście żadnemu z nich nie stało się nic poważnego. Wiktor w Mini Maxie dzielnie walczył o zwycięstwo i bronił swojej pozycji w końcówce, ale ostatecznie przekroczył linię mety jako drugi – naprawdę dobry wynik! Franek zakończył wyścig na 6 miejscu, blisko prowadzącej grupy. Pierwszy finał Mini Roka obfitował w masę emocji i manewrów. Cała czwórka kierowców Bambini wpadła na metę w niewielkich odstępach. Kuba wywalczył piąte miejsce, za nim był Olek, później Mikołaj i Antek.
– Wyścig 4
Baby Rok:
Adam Bryła – P5
Adam Majek – P7
Micro Max:
Wiktor Stalmach – P4
Tomek Cichoracki – P6
Filip Kijanowski – P8
Marcel Rudnicki – P9
Mini Max:
Wiktor Dudek – P4 (najszybsze okrążenie)
Franek Cegielski – P8
Mini Rok:
Antek Kosiba – P5
Olek Jeleń – P9
Mikołaj Gawlikowski – P16 (5 sekund kary)
Kuba Kiwalski – P21
Adaś Bryła zalicza weekend na piątkę, kolejny raz finiszując właśnie na tej lokacie. Adaś Majek również w pierwszej dziesiątce. W ostatnim wyścigu Wiktor był bardzo blisko trzeciej pozycji. Tomek po pogoni z końca zanotował szóste miejsce. Filip dotarł ósmy, a Marcel dziewiąty. W Mini Maxie Wiktor na koniec zawodów wywalczył sobie czwartą lokatę w ostatnim wyścigu. Franek za to uplasował się na miejscu ósmym. W ostatnim finale Mini Roka najwyżej uplasował się Antek. Olek dotarł do mety jako dziewiąty. Mikołaj niestety otrzymał karę, ale jego tempo w debiucie naprawdę zasługuje na pochwałę! Kuba niestety się obrócił i stracił dużo czasu.
– Klasyfikacja zawodów (w nawiasie generalna)
Baby Rok:
Adam Bryła – P5 (P5)
Adam Majek – P9 (P9)
Mikołaj Gawlikowski z punktami z dwóch poprzednich rund – P8 w generalce

Micro Max:
Wiktor Stalmach – P3 (P5)
Filip Kijanowski – P5 (P2)
Tomek Cichoracki – P8 (P7)
Marcel Rudnicki – P9 (P6)
Mini Max:
Wiktor Dudek – P6 (P6)
Franek Cegielski – P8 (P5)
Mini Rok:
Antek Kosiba – P6 (P6)
Olek Jeleń – P7 (P3)
Mikołaj Gawlikowski – P11 (P25 po 1 rundzie)
Kuba Kiwalski – P13 (P9)
Dziękujemy kierowcom za walkę w ten weekend oraz podczas całego sezonu KMP! Dziękujemy mechanikom i trenerom za wytrwałość w dążeniu do zapewnienia jak najlepiej przygotowanych gokartów ? No i oczywiście wszystkim sympatykom zespołu za kibicowanie ?
Strona wykorzystuje pliki cookies jedynie do poprawnego funkcjonowania strony. Nie zbieramy informacji o Tobie ani urządzeniu z którego korzystasz. Miłego przeglądania strony :)
Sprawdź
Przesuń