Rogala Mistrzem Polski w Baby Rok.Franek Czapla wysoko w „generalce”.

W miniony weekend na torze w Starym Kisielinie odbyła się 2 Runda Mistrzostw Polski.
Bambini Racing reprezentowało pięciu kierowców – czterech w kategorii Baby Rok i jeden w Micro Max.

Kacper Rogala już na pierwszej rundzie KMP w Poznaniu dał o sobie znać, że będzie się liczył w walce o najwyższe miejsce na podium.
Przed rozpoczęciem rundy drugiej Kacper miał bowiem wywalczoną trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej. W czasówce jak również we wszystkich czterech finałach, które odbyły się
podczas II rundy KMP Kacper nie dał szansy rywalom wysuwając się na starcie na pierwsze pozycje i utrzymując je do końca wyścigów. Dało mu to sporą przewagę punktową i tytuł Mistrza Polski w kategorii Baby Rok.

Franek Czapla odznaczył się bardzo dobrą postawą. Będący na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej po I rundzie Franek w Kisielinie zdołał odzyskać jedno miejsce i ostatecznie ukończył KMP z 5 lokatą. Warto zaznaczyć, że Franek jest jednym z najmłodszych kierowców w stawce (w czerwcu skończył siedem lat), a  obecne zawody były trzecimi w jakich uczestniczył kierowca z Widziszewa.

Piotr Czaja również znakomicie zaprezentował się na II Rundzie KMP kończąc ją na pozycji 8 wśród 20 osobowej stawki kierowców. Pechowa jednak dla niego I Runda w Poznaniu uniemożliwiła mu jednak walkę o lepszą pozycję. Ostatecznie Piotr ukończył rywalizację w klasyfikacji generalnej na miejscu 13.

Janek Przyrowski to najmłodszy kierowca w stawce, dla którego były to drugie zawody w karierze. Janek ze względu na wiek i tylko dzięki „zielonej karcie” mógł wystartować wyłącznie w II Rundzie KMP
Po uzyskaniu 13 czasu podczas treningu oficjalnego Janek w kolejnych Finałach 1,2,3 zdobywał miejsca: 10,11,12. Niestety podczas finału 4 uczestniczył w kolizji na starcie co uniemożłiwiło mu odzyskanie pozycji i walkę o lepsze miejsce. W klasyfikacji drugiej rundy Janek był 11.

Jonathan Madden jadący w kategorii Micro Max w „czasówce” uzyskał znakomity 7 czas. Wyścigi ukończył on na pozycjach kolejno: 8,9,10,11 co dało mu łącznie 10 miejsce, a w klasyfikacji generalnej KMP 12.