Podwójne zwycięstwo dla Bambini na 9 i 10 Rundzie Rok Cup Poland w Toruniu.

W ekstremalnych warunkach kierowcy Bambini Racing ścigali się  w miniony weekend na  torze Awix Racing Arena w Toruniu. Temperatura sięgała momentami blisko 40 stopni:) W kolejnych rundach Roka- nasz team reprezentowało 4 kierowców z licencją oraz dwóch w kategorii pokazowej Baby Rok Trening.

Dużo emocji dał nam Kacper Rogala, który wygrał po raz kolejny dwie rundy na toruńskim torze w kategorii Baby Rok. Podobnie jak na 1 i 2 Rundzie Rok Cup Poland Kacper nie miał sobie równych zdobywając w pięknym stylu dwa razy najwyższy stopień podium i notując przy tym rekordowe czasy.

Znakomity debiut zaliczył Janek Przyrowski.  Najmłodszy zawodnik i świeżo upieczony kierowca z licencją dzielnie walczył o jak najlepsze pozycje. W piątek Janek wywalczył 15 czas podczas treningu oficjalnego, ale w finale pierwszym przebił się o 5 oczek do góry kończąc wyścig na bardzo dobrym miejscu 10. Niestety incydent w finale 2 spowodował, że młody kierowca ukończył go na pozycji 18 i całą rundę na pozycji 16. Sobotnie zmagania Janek zakończył na pozycji 14.

Dobrze zaprezentował się również Piotr Czaja, dla którego były to drugie zawody w karierze. W piątek Piotrek wywalczył 9 pole startowe, a w finale pierwszym zdołal odrobić dwie pozycje dojeżdżając na znakomitym 7 miejscu. W finale drugim po incydencie na starcie Piotr dojechał do mety na pozycji 16, kończąc tym samym całą rundę na miejscu 13.  W sobotę Piotruś uplasował się na miejscu 11 w klasyfikacji generalnej rundy.

Franek Czapla IX rundę zakończył na miejscu 12 ( czasówka: P12 Finał 1: P13 Finał 2 : P10). Incydent, który spowodował wypchnięcie gokarta poza tor uniemożliwił Frankowi walkę o lepszą pozycję.Dziesiątą rundę rozpoczął 15 czasem podczas treningu oficjalnego. W przedfinale zawodnik zajął 17. pozycję. Podobnie jak dzień wcześniej, strata dwóch oczek miała miejsce na pierwszym łuku tuż po starcie. Mimo to, kierowcy nie udało się odzyskać straconych pozycji. Podczas finału, Franek awansował o cztery pozycje i zajął 13. miejsce, a w klasyfikacji całej rundy 15.

W treningach brali również udział fińscy kierowcy Bambini Racing; Max i Leo Roos.