PIERWSZE PODIUM MIKOŁAJA W KARIERZE!

To był naprawdę ciężki weekend dla Bambini, za sprawą wysokich temperatur i sytuacji na torze. Na szczęście na sam koniec Mikołaj zapewnił nam jeden, bardzo pozytywny akcent w postaci wywalczonego w bardzo dobrym stylu drugiego miejsca na podium! Ale po kolei, zapraszamy do lektury. Kierowcy Bambini Racing w czasówkach wywalczyli następujące lokaty:

Mini Rok:
Kacper Turoboyski – P1
Mikołaj Kania – P6
Klara Kowalczyk – P13
Antek Kosiba – P14

Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P1
Marcel Rudnicki – P4
Tomek Cichoracki – P7
Filip Kijanowski – P14

Finał 1

Mini Rok:
Klara Kowalczyk – P11
Kacper Turoboyski – P12
Mikołaj Kania – P19 (+5 sekund kary)
Antek Kosiba – NU

Bardzo pechowy wyścig dla praktycznie wszystkich reprezentantów Bambini. Klarze udało się dojechać do mety na 11 pozycji, bardzo blisko czołowej dziesiątki. Dla chłopaków z kolei wyścig do jak najszybszego zapomnienia.

Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P3
Marcel Rudnicki – P4
Tomek Cichoracki – P5
Filip Kijanowski – P7

Bardzo dobry wyścig całej reprezentacji Bambini Racing, cała czwórka w pierwszej dziesiątce! Tomek i Filip zyskali pozycje, Marcel po dużej walce utrzymał swoją, a Mikołaj odrobinę stracił, ale i tak w końcu mógł dojechać na takim miejscu, jakie odzwierciedla jego tempo!

Finał 2

Mini Rok:
Kacper Turoboyski – P4
Mikołaj Kania – P9
Antek Kosiba – P12
Klara Kowalczyk – P13

Kacper i Mikołaj odrobili ogromną ilość pozycji, tak jak i Antek! Można powiedzieć, że w ich przypadku misja odrabiania strat udała się w pełni. Klara tym razem dojechała do mety trzynasta, ale zostawiła na torze tyle serca, co jej koledzy z zespołu. Bardzo dobra robota!

Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P3
Marcel Rudnicki – P4
Filip Kijanowski – P13
Tomek Cichoracki – NU

Mikołaj i Marcel dowieźli do mety dokładnie te same lokaty, co w pierwszym finale! Filip zaliczył spadek względem świetnego, pierwszego wyścigu, ale wciąż znajduje się blisko dziesiątki. Tomek niestety nie miał szczęścia i jego wyścig został zakończony przed metą.

Finał 3

Mini Rok:
Mikołaj Kania – P6
Antek Kosiba – P8
Klara Kowalczyk – P10
Kacper Turoboyski – NU

Mikołaj, Antek i Klara – ogromne gratulacje dla całej tej trójki za pokazanie ducha walki w upalnej scenerii, potrójny finisz w pierwszej dziesiątce dla Bambini! Olbrzymi pech Kacpra, który po pięknym powrocie z końca stawki wczoraj, dziś nie miał okazji powalczyć w trzecim finale.

Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P3
Marcel Rudnicki – P5
Tomek Cichoracki – P7
Filip Kijanowski – P13

Mikołaj z kolejnym miejscem w pierwszej trójce, wyszarpanym dosłownie na centymetry! Marcel i Filip zaliczyli dość podobne wyścigi, bardzo cieszy nas dyspozycja obu tych kierowców. Tomek z sukcesem odrobił dużą część strat po wczorajszym, pechowym wyścigu numer 2.

Finał 4

Mini Rok:
Kacper Turoboyski – P6 (P9 w klasyfikacji zawodów)
Klara Kowalczyk – P10 (P11 w klasyfikacji zawodów)
Mikołaj Kania – P14 (+5 sekund kary) (P12 w klasyfikacji zawodów)
Antek Kosiba – NU (P15 w klasyfikacji zawodów)

Kacper z samego końca na szóste miejsce, znów tego dokonał! Było w tym jednak sporo szczęścia, bo udało się pojechać czysty wyścig. Tego samego nie może powiedzieć ani Mikołaj ani tym bardziej Antek, który w ogóle nie pokonał ani jednego okrążenia w pełnej prędkości wyścigowej. Klara znów dopisuje do swojego konta 6 punktów za 10 miejsce, bardzo ładnie!

Baby Rok:
Mikołaj Gawlikowski – P2 (P2 w klasyfikacji zawodów)
Tomek Cichoracki – P3 (P6 w klasyfikacji zawodów)
Marcel Rudnicki – P4 (P4 w klasyfikacji zawodów)
Filip Kijanowski – P7 (P9 w klasyfikacji zawodów)

Dwóch kierowców Bambini w TOP3, w tym Mikołaj zapewniający sobie drugą pozycję w klasyfikacji zawodów oraz Tomek, goniący z siódmej pozycji. Bardzo dobry występ także Marcela, który pewną i równą jazdą przez cały weekend zapewnił sobie czwartą lokatę. Filip pokazał bardzo wysokie tempo i awans aż na 7 miejsce – brawo dla całej czwórki!