Za nami ostatnie dwie rundy Rok Cup Poland. Na torze w Poznaniu w rywalizacji brało udział 7 kierowców Bambini Racing.

KACPER ROGALA – pomimo, że ostatnie dwie rundy okazały się dla Kacpra dość pechowe już wcześniej zapewnił sobie przewagę, która umożliwiła mu zdobycie tytułu najlepszego kierowcy w Pucharze Rok Cup Poland 2015 w kat. Baby Rok. Pomimo uzyskania dopiero 15 pola w „czasówce” XIII Rundy Kacper w finale 1 wyprzedza 9 zawodników meldując się na mecie na 6 miejscu. Niestety w finale 2 podczas wyprzedzania zostaje wypchnięty i dojeżdża do mety dopiero na miejscu 15. W rundzie XIV Kacper uzyskuje piąte pole startowe podczas treningu oficjalnego, niestety podczas finału pierwszego ponownie wypada z toru dojeżdżając ostatecznie na pozycji 16. W finale Kacper daje pokaz swoich umiejętności wyprzedzając 10 zawodników i dojeżdżając na pozycji 5. Ostatecznie kierowca uzyskuje dwukrotnie 10 miejsce w klasyfikacji generalnej obydwu rund.

FRANEK CZAPLA – może zaliczyć start w obydwu rundach za bardzo udany. Jeden z najmłodszych zawodników w stawce rundę XIII zaczął od 5 pola startowego, miejsce to utrzymał również w pierwszym wyścigu, natomiast w drugim dojechał na pozycji 7. Dało mu to ostatecznie 5 pozycję w klasyfikacji rundy. W niedzielę było jeszcze lepiej. Franek po uzyskaniu 10 czasu w treningu oficjalnym w finale 1 dojeżdża 7, a w drugim 4. Daje mu to ostatecznie 4 pozycję w rundzie ze stratą 5pkt. do podium. Ponadto w odbywającym się podczas obydwu rund Memoriale im. Pawła Marciniszyna Franek zdobywa 5 lokatę.

PIOTR CZAJA – podobnie jak Franek Czapla sobotnią rundę kończy na znakomitym 6 miejscu (P:9 F1:9 F2:5). W niedzielę Piotr notuje 14 czas, natomiast w finale 1 udaje mu się odzyskać 3 pozycje. W finale 2 startując z 11 pola Piotrek dojeżdża na pozycji 13 i całą rundę kończy również na miejscu 13.

JANEK PRZYROWSKI – najmniejszy:) ale najdzielniejszy zawodnik w teamie XIII Rundę zaczyna od 20 „czasówki” jednak w finale 1 po wspaniałej jeździe odrabia stratę do pozycji 12, którą utrzymuje również w F2. Daje mu to ostatecznie 12 miejsce w klasyfikacji rundy. W niedzielę w związku z problemami ze sprzętem Janek nie był w stanie podjąć walki o lepsze miejsce. Ostatecznie kończy niedzielną rundę na miejscu 17.

KACPER TUROBOYSKI – zadebiutował w Poznaniu w wyścigu i debiut może uznać za udany. Co prawda w sobotniej rundzie Kacper nie ukończył finału 1 ale ostatecznie znalazł się na miejscu 18 w stawce 2 kierowców. W niedzielę było już lepiej – 18 czasówka, miejsce 13 w F1 i miejsce 12 w F2. W klasyfikacji generalnej rundy nasz debiutant stanął na bardzo dobrym 14 miejscu.

MAX I LEO ROOS – kierowcy biorący udział w pokazach znakomicie odnaleźli się w dość dużym gronie kierowców pokazowych. Dla kierowców z Finlandii był to debiut na poznańskim torze, który również wypadł znakomicie.