Miniony weekend w Starym Kisielinie spędziliśmy rywalizując na kolejnej rundzie Rok Cup Poland (XI i XII). Po raz kolejny kierowcy Bambini Racing zaprezentowali wysoką formę zdobywając bardzo dobre miejsca w kategorii Baby Rok.
KACPER ROGALA – podczas sobotniej rundy zwyciężył po raz czwarty rzędu, a w niedzielę po wspaniałej walce z Igorem Sewerynem ostatecznie ukończył zawody na pozycji drugiej. W klasyfikacji generalnej Kacper zwiększył swoją przewagę punktową do 138pkt.
FRANEK CZAPLA – znakomicie zaprezentował się w sobotniej rundzie zdobywając w treningu oficjalnym szóste pole startowe. W finale 1 młody kierowca dojechał na pozycji 5, zaś w finale 2 na szóstej. Ostatecznie Franek ukończył sobotnią rundę na wysokim 5 miejscu. Gdy niedziela zapowiadała się jeszcze lepiej (czasówka – 7 czas finał – po znakomitej jeździe – 4) incydent z innym zawodnikiem na torze sprawił, że Franek ukończył finał 2 na pozycji 13, kończąc całą rundę na miejscu 8.
JANEK PRZYROWSKI – sobotnie zmagania zakończył na dobrej 9 pozycji (czasówka – P9 finał 1 – P11 finał 2 – P9). Niedzielna runda nie była dla Janka udana, ponieważ w wyniku incydentów na torze ukończył ją na pozycji 14.
W kategoriach pokazowych Baby Rok Trening nasz team reprezentowali LEO i MAX ROOS oraz nowy zawodnik Bambini Racing – sześcioletni MARCO DITTMANN z Niemiec. Dla Marco był to debiut na gokarcie z silnikiem o specyfikacji Baby Rok. Jak się okazało bardzo udany. Młody kierowca z Niemiec do tej pory uczestniczył w rundach pokazowych w Niemczech na gokarcie z silnikiem 200ccm Briggs & Stratton.