W miniony weekend kierowcy Bambini Racing w składzie Kacper Rogala (Baby Rok) , Jonathan Madden (Micro Max) i Kacper Turoboyski (Baby Rok Trening) brali udział w dwóch rundach Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. Na poznańskim torze nasi kierowcy walczyli o tytuł Mistrza Polski Młodzików.
Kacper Rogala od czwartkowych treningów pokazał, że będzie się liczył w walce o podium notując czasy z czołówki stawki Baby Rok.
W sobotniej czasówce Kacper uzyskał trzeci czas. W pierwszym wyścigu Kacper zachował swoją pozycję, a w wyścigu drugim spadł na pozycję czwartą kończąc tym samym rundę I Współzawodnictwa na 4 miejscu.
W niedziele Kacper po czasówce do wyścigu pierwszego wystartował z pozycji trzeciej i ukończył go na miejscu drugim. Wyścig drugi nasz kierowca ukończył na pozycji 3 kończąc tym samym rundę drugą na miejscu 3.
W klasyfikacji generalnej Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Kacper stanął na podium uzyskując trzecie miejsce i zdobywając tytuł II-go Vce Mistrza Polski Młodzików.
W kategorii Micro Max Jonathan Madden podczas treningów notował znakomite czasy i plasował się w czołówce stawki. Nie przełożyło się to jednak na wynik w zawodach, które Jonathan ukończył na pozycji 9.
Dzielnie reprezentował nas również Kacper Turoboyski, który w Treningach Baby Rok rywalizował na poznańskim torze.