Wczoraj kierowcy Bambini Racing zakończyli rywalizację na torze Wallrav w Starym Kisielinie. Niestety nie był to dla nas „łaskawy” weekend wyścigowy, bo …. dużo się działo.

W rywalizacji Baby Rok wzięło udział 6 kierowców Bambini, a w kategorii pokazowej dwóch w tym debiutant Szymon Jankowski.

Najwyższą lokatę uzyskał Janek Grabowski, który ostatecznie ukończył rywalizację na miejscu 6. Niestety incydent w finale 1 , w którym uczestniczył Janek i drugi z naszych kierowców Antek Kosiba uniemożliwił im walkę o najwyższe lokaty. Antek podobnie jak Janek Grabowski tego weekendu miał bardzo dobre tempo. W finale 2 Antek ponownie uczestniczył w incydencie na okrążeniu formującym w wyniku czego skrzywił ramę i pomimo, że do mety dojechał – podczas tego „biegu”nie był w stanie rywalizować z innym kierowcami Ostatecznie „weekend”kończy na pozycji 11.

Dziewiąta pozycję zajął Kuba Kiwalski, któremu również tego weekendu szczęście nie dopisywało,

Bardzo dobre 10 miejsce uzyskał natomiast Tomek Cichoracki, który w tym roku zadebiutował w kategorii Baby Rok.

Kolejny z „pechowców” tego weekendu to Marcel Rudnicki, który pomimo znakomitego tempa nie uchronił się przed incydentami w wyścigach. Ostatecznie został sklasyfikowany na pozycji 13.

Drugi z tegorocznych debiutantów Mikołaj Gawlikowski zakończył zawody na miejscu 18.

W kategorii Baby Rok Pokazy zaprezentowali się Szymon Jankowski i Wiktor Stalmach.