Ostatni weekend kierowcy Bambini Racing wraz ze swoimi rodzinami oraz mechanikami spędzili w Krakowie. Na zaprzyjaźnionym torze Go Karting Center odbyło się bowiem coroczne spotkanie kierowców naszego teamu połączone z rywalizacją na jednym z najlepszych torów halowych w Polsce. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, a część z nich wystartowała w Bambini Racing Team Challenge.

W kategorii kierowców udział wzięło 12 zawodników, z których najszybszym okazał się Franek Czapla, a tuż za nim Kacper Rogala i Kacper Turoboyski.

W kategorii rodziców i mechaników najszybszym zawodnikiem został Adrian Czuchaj, a tuż za nim Paweł Leskiw i Maciej Cichoracki, który został tym samym najszybszym rodzicem zawodów.

Oczywiście wszyscy zawodnicy dzielnie się spisali i warto zaznaczyć, ze nie było podziału na kategorie wiekowe czy wagowe.

Na spotkaniu była okazja do porozmawiania o nowym sezonie, a także planach z nim związanych. Tym samym spotkaniem w Krakowie rozpoczęliśmy sezon 2019, w którym mamy nadzieje nasi kierowcy osiągną znakomite wyniki nad czym bacznie będziemy pracować….

Serdecznie dziękuję za wspaniałe chwile w Krakowie i do zobaczenia na torze juz niebawem:)

Michał Rogala